Preschool Learning Fun

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 26 MB
  • Version 1.7
  • Dil İngilizce
  • Firma Kevin Bradford
Çocuğunuzun okul hayatına başladığı zaman başarılar onu takip etsin istiyorsanız bu oyun tam size göre.

Çocukların gelişimi bizim için çok önemlidir. Onların hem bilişsel hem fiziksel hem de sosyal yönden tam anlamıyla gelişmesini isteriz. Bu oyun beklentilerin tümünü karşılamakta. Anne ve babaların içi rahat etsin diye çocuk gelişimci uzmanları tarafından bu oyun geliştirildi. Özellikle okul önce dönemindeki çocukların ilgi ve ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanan bu oyun sayesinde çocuklar artık okula hazırlıklı gitmeye başlayacaklar. Bilinçli bir nesil yetiştirmeye artık küçük yaşlardan itibaren başlanacak. 

Çocuklara şekillerin, harflerin ve rakamların eğlenceli bir biçimde çocuğunuzu sıkmadan öğretileceği bu programda birbirinden farklı bulmaca oyunları da bulunmakta. Özellikle 6-9 yaş aralığındaki çocukların zevkle oynayacağı bu oyunda zorluk dereceleri var. Kolay, orta ve zor olan bu derecelerden ilk oyuna başlandığında kolay olan seçilmeli ki verilen temel bilgiler atlanmasın. Tüm bilgileri üst üste koyarak ilerleyen bu oyunda başarılı olan çocuklar bir sonraki seviyeye geçmeye hak kazanıyorlar. Her seviye bir önceki seviyeye göre biraz daha zor oluyor. Çocuklar bu oyunda harcadıkları vakitleri okula hazırlık olarak geri dönüt alıyorlar.

 Zamanı verimli kullanmanın en iyi yolu olan bu oyuna siz de hemen sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey çok basit. Kolay ve hızlı bir şekilde inen bu oyuna sahip olmak için oyunu indir butonuna bir kere basmanız yeterli olacak. 

Daha Fazla Göster
Preschool Learning Fun indir